Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet önbizalmat növelni?...

Hogy lehet önbizalmat növelni? A magasságom 191centim miatt kissé megtört a sok beszólástól (létra, colos)

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Alazd le oket!
2014. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves vagy?

Szerintem a magas srácok, férfiak sokkal helyesebbek, vonzóbbak, férfiasabbak.

Lehet, csak irigykednek.

Sportolj, ha eddig nem tetted volna!


Lehet közepes vagy magas barátnőd, míg egy alacsony srácnak, ugye meg nem lehet magas barátnője. ;-)

2014. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szard le a beszólásokat!

Nem mindenki lehet olyan magas mint te. Te ettől vagy EGYEDI és kész.Érezd jól magad a bőrödben,ne a véleménnyekkel törődj,mert az emberek szeretnek másokat cikizni de ahhoz nincs meg a kellő önismeretük hogy a saját hibáikat észrevegyék.Nem érdemes ilyenekre figyelni!! ;)

2014. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerezz egy barátnőt aki nagyon szeret az ő dicsérő szavai segíteni fognak ;)
2014. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Tökéletes magasságú lennél hozzám képest ;) a lányok szeretik a magas fiúkat, csak ne legyél ropi:DD és járj egyenesen, magabiztosan:))
2014. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

16/f és 195cm

eddig én is utáltam magam..de magamba néztem és megkerestem az olyan tulajdonságokat amik csak nekem vannak

pl. idősebbnek néznek a csajok (rekord 20év),vagy mindenki felnéz rám :)

ne törődj mások mit gondolnak rólad..a legfontosabb hogy mit gondolsz magadról

sportolj valamit,menj szórakozni,lazulj el és élvezd az életedet...és egy idő után rájösz hogy mindenki bekaphatja aki eddig cseszegettett mert te jól érzed magad a bőrödben,nem érdekel ki mit gondol..és ami a legfontosabb BOLDOG VAGY

remélem segitettem

2014. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
191 cm manapság nagyon jó magasság. Örülj a daliás termetednek, légy magabiztos és sportolj!
2014. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Légy büszke a magasságodra, és húzd ki magad!

Nem Te választottad, és meg kell tanulni vele együtt élni: nem lefejelni a buszon a kapaszkodókat, ügyesen kikerülni az alacsonyabb ajtókban a szemöldökfát.... stb.

Persze, nem árt, ha megvan hozzá a kellő erőnlét is!

Sokan mit nem adnának érte, hogy egy pár centivel magasabbak lehetnének!

A csajok ezért sanyargatják magukat tűsarkúval!

Ne feledd, magasabb még lehetsz, alacsonyabb már nem.

2014. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én sem vagyok sokkal alacsonyabb, sőt talán ilyen magas lehetek, mint te. Néha engem is zavar, főleg mikor olyanok vesznek körül, akiket "prés alatt neveltek", de néha előnyös is a magasság, szóval fel a fejjel, csak előtte nézd meg nem-e fejelsz le valamit. :D
2014. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!