Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyen több önbizalmam?

Hogy legyen több önbizalmam?

Figyelt kérdés
elég kövérkés vagyok, mindig bő cuccokat hordok, az arcom nem lenne csúnya, csak van rajta egy nagy, didudorodó anyajegy. mindig lehajtott fejjel járok, hogy meg ne lássák, így még rosszabb ábrázatom van. hogy lehetne azt eltűntetni? ha leszedik, akkor annak megmarad a helye? lefogyni le tudnék csak ez nagyon zavar.. kérlek segítsetek valamit, köszönöm

2014. jan. 15. 07:28
 1/1 Kriszti5 válasza:

Szia!

Én is voltam kövér,és a bő cuccok nem igazán előnyösek a moletteknek.Kicsit lehet az a ruha karcsúsítottabb is!Ha leveteted a dudort, akkor biztos, hogy egy pici heg látszódni fog,de szerintem az kevésbé fog zavarni,és alapozóval, vagy korrektorral lehet rajta halványítani.

2014. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!