Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert szeretitek annyira a...

Miert szeretitek annyira a Facebook-ot? En ugy utalom!

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert féltékeny vagy a pasidra:D Azért:D
2014. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs pasim!Csak a sok13-15 ev kozotti csitriket latni!
2014. jan. 25. 14:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is utalom. Nincs is
2014. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Zakathol ***** válasza:
100%

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hibás.


Ha hülyékkel veszed magad körül akkor ne csodálkozz, hogy utálod. Le lehet embereket tiltani, le lehet iratkozni az értesítéseiről (így nem fogod látni az aktivitását a főoldalon) stb...


Mivel a facebook ennyire be van épülve a web2 világba, így az egyik leggyorsabb módja annak, hogy értesülj bizonyos eseményekről, koncertekről. De hasznos eszköz a távoli ismerőseiddel való kapcsolattartásban, az iskolai/egyetemi csoportokban rengeteg hasznos információt kaphatsz/kérhetsz, a különböző tematikus csoportokban pedig jó társaságra találhatsz (olyanokra akikkel amúgy a távolság miatt nem találkoznál).


Kb ennyi ami így hirtelen eszembe jut.

2014. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Nagyon sok jó receptet találok rajta, sok kreatív ötletet, szép festményeket, zenéket, képeket olyan festőktől, akiket eddig nem ismertem, verseket, stb. Meg tudom nézni a távolabb élő családtagok és barátok fényképeit, az érdeklődési körömnek megfelelő csoportokban hasonló érdeklődésű emberekkel beszélgetek, tapasztalatokat cserélünk. Szerintem nagyon jó.
2014. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én szeretem, mióta leiratkoztam jó néhány emberről
2014. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én is utálom a facebookot sok értelmetlen beszélgetés tök idegenekkel meg akiknek van azon versengenek hogy kinek van több ismerőse holott a felét nem is ismeri csak azért jelöli be őket hogy annyival is több ismerőse legyen meg 13-16 éves lányok tesznek fel magukról képeket bugyiban melltartóban és úgy kifestik magukat mintha 20 évesek lennének !!!
2014. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem igazán értem azokat, akik azon nyefegnek, hogy milyen hülye emberek vannak fenn a Face-n. Szerintem ha valaki hülyéket tart számon az ismerősei között, vessen magára. Ha valakit utálok és idiótának tartok, nem veszem fel az ismerőseim közé. Érdekes, én csupa normális, kedves, intelligens emberrel beszélgetek ott.
2014. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zakathol ***** válasza:
#8: Aki nem elég intelligens, az ezt sosem fogja felfogni :D
2014. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
meg szerencse,hogy itt csupa ertelmesek vannak!?
2014. jan. 26. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!