Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most én vagyok lányos /...

Most én vagyok lányos / b*zis, vagy csak "különc" vagyok?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Nem cigizek, nem vagyok alkoholista, nem vagyok drogos. Tisztességes, becsületes ember vagyok, normálisan dolgozok. Nem csalom meg a barátnőm ( egyenlőre nincs feleségem ), nem vagy szexmániás. Nem szeretem az olyan sportokat, mint a foci, kézilabda, kosárlabda, helyette szeretek motorozni. Nagy családot szeretnék. ( Persze vannak rossz tulajdonságaim, mint pl. a vásárlás, pontosabban számítógép és ilyesmi elektronikus cuccok, motoros cuccok vétele, de mivel most a férfi átlagról írok... )

Na most én vagyok különc az átlaghoz képest, vagy ők a "rosszak"?


2014. febr. 1. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed...
2014. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én férjem is ilyen, csak ő nem motorozik. De sem nem lányos, sem nem b*zis, sem nem különc. Nyilván mindenkinek más az átlag, de én nem látom hogy ő annyira eltérne a többiektől.
2014. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, látens homoszexuális vagy.
2014. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem egyik se.. tok normalis vagy:)

Ha ez tenyleg igaz amit irsz.. haaat, sok ilyen ember kellene a foldre, talan akk nem itt tartana a vilag. A mostani fiatalok (tisztelet a kivetelnek) drogoznak, mertektelenul isznak stb.

Am en is szeretek motorozni pedig csaj vagyok:D ..lehet kulonc vagyok akk en is?

2014. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem azért, de a homoszexuálisok is emberek.

Attól viszont, hogy nem szereted a labdajátékokat, az a te dolgod.

A káros szenvedélyektől való mentesség sem probléma.

2014. febr. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mintha csak a volt barátom lennél, kivéve a motor dolgot :) Amúgy szerintem pöpec kis emberke lehetsz :) Ezt pozitívként írom. Ne változz meg!
2014. febr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pihécske válasza:
Ilyen egy becsületes ember ilyennek kellene lennie mindenkinek
2014. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!