Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy történhete meg ez 7év alat?

Hogy történhete meg ez 7év alat?

Figyelt kérdés

Hogy az osztály minden féle hülyeségel piszkál és hogy én már el is hiszem hogy igazuk van pl.: hogy csunya vagyok , kövér vagyok /48kg-ről le fogytam 40-re 1hónap alat / hogy én k* vagyok :( és hogy bisztos hogy már nem vagyok szűz ... ezekből már elegem lett és elkezdtem vagdosni magam és hát az van hogy most meg lettem fenyegtve ha nem mondom el anyámnak elfogják mondani de az után ugy is meg kérdezik anyámat h elmondtam e nekik és hát mindent össze hazudgálhatnak rolam de ha anyám meg látja a hegeket hiába mondom hogy az nem igaz azt fogja hinni hogy hazudok szerintetek mit tegyek mert teljesen ki készültem !?


Csak normális válaszokat létszi



2014. febr. 6. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek vagdosod magad? Ezzel mindent megoldasz!? Nehogy mar mas mondja meg,hogy mi vagy! Ne magadba tegyel lelki illetve testi kart hanem abba aki ezt kitalalta! Nem tudom hanyadikkas vagy! Szerintem a legegyszerubb szolsz a szuleidnek,hogy el akarsz menni a sulibol mert lelki terrorba vagy! Szuleid bemennek a suliba megkerdik ,hogy mert hiszi eszt a gyerek es lehet kivizsgaljak az ugyet!
2014. febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vagdosas hulyeseg, hidd el nekem az csak figyelem felkeltes. Mond el edesanyadnak, hogy szeretnel beszelni egy pszchihologussal, hidd el az sokat segithet, ha meg vmi hulyeseggel jonnek akk mond nekik nem az o dolguk, dagadt vagy-e meg ilyesmik, foglalkozzanak magukkal, kozhely, de a legjobban tenyleg csak akkor lehet leszerelni oket, ha leszarod oket, ezzel nagyon is fel lehet huzni az ilyen fergeket.
2014. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is vagdosom magam.ha gondolod irj privit és megprobalok segíteni

14l

2014. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!