Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem megyek (vagy nem tudok...

Ha nem megyek (vagy nem tudok menni) középsulis avatásra akk később még jobban meg leszek szivatva mert bepótolják?

Figyelt kérdés

egyik ismerősön szerint ha vki nincs ott az avatáson azt később még jobban megszivatják.ez igaz?

tapasztalatokat is írhattok.minden választ előre köszönök.


2009. dec. 7. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
nálunk nem volt ilyen(mármint későbbi megszivatás), de sztem kár kihagyni
2009. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Az a diákoktól függ. De nálunk még sosem volt ilyenre példa. Egyébként nem kell betojni, mert nem csinálnak semmi extra dolgot. Minket is ijesztgettek, de tök normálisan zajlott az egész. Avatáson egyébként ott vannak a tanárok is (nálunk legalábbis ott voltak) szóval semmi durva nem lesz.
2009. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anno én sem tudtam elmenni, de nem volt semmiféle bepótlása.
2009. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. dec. 8. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Anno én 40 fokos lázzal feküdtem itthon helyette (és életemben először örültem az influenzajárványnak... :) ), de nem lett bepótolva. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen szivatgatásokat (legalábbis nálunk) a szalagavatóig engedik általában a tanárok, tovább nem.
2009. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!