Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális? Katt...

Szerintetek ez normális? Katt és nézd meg lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek normális ha azt érzem hogy mindenki utál, meghogy én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere. Ugy érzem én vagyok az örök 2., a tartalék, a kihasználnivalo, a szerencsétlen, az űgyetlen, a buta, mindig csalódok mindenkiben. Àllandó an kihasználnak... Csak remélni tudom hogy a kutyámon kívül lesz ember barátom is... Mit tegyek?

2014. febr. 8. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
légy keményebb, határozottabb ezt a butaságot meg felejtsd el:D
2014. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz emberek vesznek körül.
2014. febr. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. minden 5. ember ezt gondolja, az meg még bőven a normán belül van. Majd kinövöd. Több önbizalom, szocializálódás, azt hogy hogyan éred el, nem lehet szabályok alapján csinálni, mivel minden ember más. Magadra vagy sajnos hagyatkozva, az ésszerű, átgondolt cselekedeteidre, döntéseidre. Erre nincs tutorial.
2014. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta se változott semmi az égegyadta világon. Mit kezdjek magammal?
2017. jún. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!