Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A szex manapság sokkal inkább...

A szex manapság sokkal inkább tiltólistás, tabunak számít mint az erőszak, ez miért van?

Figyelt kérdés
akár ha megnézel egy filmet szülőkkel, mennyire normális ez?

2014. febr. 9. 21:50
 1/4 Grim13 ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos de ha egy gyerek lát egy pofont az nem éri váratlanul, már az oviban is előfordul hogy összekapunk a lapáton de a sex az más, persze mi is mutogattuk a csajoknak a kukinkat ők meg nekünk a .... de azt se tudtuk mi micsoda. Viszont az tuti amit egy jó filmben látsz azt kipróbálnád ha jónak tűnik ha ez pont a sex akkor egy 10 éves gyereknél ez nem jó... persze az se ha verekszik de azt nem mindenki próbálja ki mert látott egy Bruce Lee filmet.
2014. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem a pofon vs csókra gondolok

hanem a szex vs durva vérengzős filmekre

2014. febr. 9. 23:26
 3/4 Grim13 ***** válasza:
én nem nagyon látok sok különbséget a "sex és a vérengzős" besorolásban (legutóbb még a Vuk is karikát kapott!) de itt le van írva minden [link]
2014. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amit írsz, inkább a hollywoodi filmeknél egy szabály, illetve az amerikai filmek hatása. Tarantino ezt jól ki is figurázza a filmjeiben. Viszont ha megnézel pl. egy művészfilmet, akkor ott semmilyen "hierarchia" nincs. Az okát a jelenségnek viszont én sem tudom. Talán az amerikai társadalom? Nem tudom.
2014. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!