Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hülyeséget csináltam?

Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Apukám kapott egy telefont, de neki mégsem kell. Felajánlotta nekem, én meg elutasítottam, mert nyáron kaptam egyet, de őszintén szólva nem szeretem, mert sokszor lefagy, meg vannak vele gondok, és lehetne jobb is (azt már nem is mondom, hogy sokszor kiközösítve érzem magam, mert mindenkinek iPhone-ja van). Szóval szívem szerint elfogadtam volna, de nem akartam, hogy azt gondolja, elégedetlen vagyok, meg nem kell az, amit kaptam, mert nem állunk olyan jól anyagilag és a szüleim nagyon örültek, hogy adhattak nekem ilyet. Anyukám meg elég régóta szenved a saját telefonjával, és lehetett volna azt csinálni, hogy cserélünk, de akkor meg megint nem kapott volna újat. Szóval most ő kapta meg.

Szerintetek el kellett volna fogadnom?


(Bocsi, a kategória nem a legjobb.)


2014. febr. 16. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Jól tetted, helyesen döntöttél, a lelkiismeretedre hallgattál. Ha a telefonod miatt kiközösítenek, akkor az a banda ratyi, én nem is akarnék közéjük tartozni.

2014. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szívedre hallgattál ? Akkor jól döntöttél! :)
2014. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

egy szülőnek sokkal nagyobb öröm az, ha a gyereke örül, mint hogy milyen telefonja van.

lelkiismereti kérdést ezért akkor csinálj majd ilyesmiből, ha a saját gyerekeidről lesz szó! :)

szerintem elfogadhatod, és az épp elég szép dolog, hogy eszedbe jutnak ilyen gondolatok.

2014. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!