Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van hatodik érzékem?

Van hatodik érzékem?

Figyelt kérdés
Régóta kíváncsi vagyok hogy van-e hatodik érzékem (nem tudtam hova írjam így hát jött ide...) Sokszor álmodom meg a jövőt de erre csak akkor jövök rá amikor megtörténik velem az eleje onnan viszont tudom mi fog történni,megérzem ha valamelyik ismerősöm bajban van,reggel már a vekker előtt fent vagyok pedig ha évente egyszer használom, általában be tudom fejezni a barátaim mondani valóját és a tippeléseim is elég sokszor bejönnek...ilyen és még sok hasonló dolog is "árulkodik" mégsem tudom hogy most akkor mi van?

2014. febr. 16. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hatodik érzéke minden embernek van, csak ugye szépen elnyomva hála a stressznek, mérgező ételeknek, a mai buta társadalmi kornak és így tovább..

A "megálmodom a jövőt" az nem hatodik érzék. A hatodik érzék, a tudatunk vagyis mikor tudatalatti megérzünk dolgokat. Nos, azt megmondani nem tudom neked mid van és mid nincs. Fejleszteni lehet az biztos, rengeteg tanulmány van róla az interneten is..

Megijedni nem kell.

Elárulom én is sok mindenre "képes vagyok" ..

2014. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem emlékszel mitt állmotál? És mikkot megtörténik szimplán az agyad szórakozik veled. Befejezni más mondatát nem nehéz föleg ha ismered. Néha a tippeid is jok XD Inkább nem irok többet. Pl. Nekem a hallásom,láttásom és minden egyébb érzékem kiváló, ki tudok kapcsolni ugy hogy akkor akkar
2015. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha érdekel segitek. Irj privibe. Ne félj nem kell semilyen elérhetőséged.
2015. aug. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!