Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért mondhatták rám, hogy én...

Mért mondhatták rám, hogy én vagyok a Gyűrűk ura?

Figyelt kérdés
Nem vettem negatívumként a dolgot,de azért érdekelne hogy milyen a gyűrűk ura?Mi lehet az amiben hasonlítok rá?A filmet már nem akarom megnézni inkább megkérdezem.A feleségem kedvenc műsorairól volt a szó,az Aranyásokról,Klondike,Ar...Beringtengeren stb majd rám azt mondták hogy én meg vagyok a Gyűrűk Ura.

#Gyűrűk Ura #Aranyásók a Beringtengeren
2014. febr. 18. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A Gyűrűk Ura Szauron, én nem venném dicséretnek... :D
2014. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem viselsz véletlenül gyűrűket? Vagy nem vettél a nejednek többet is?
2014. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem húztak fel az ujjukra?
2014. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem viselek gyűrűket és a nejemnek is csak a jegyűrűt vettem.
2014. febr. 18. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy gyűrű mind felett, egy gyűrű kegyetlen, egy gyűrű sötétbe zár, mert bilincs, az egyetlen!
2014. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A film egy gonosz emberfeletti lényről szól, aki létrehoz egy gyűrűt azért, hogy irányítsa általa az egész emberiséget és az emberiségen kívül létező lényeket is. A gyűrűt azonban elveszíti és ezért a filmtrilógia során különböző gazdákhoz kerül és mindenki a megszerzésére pályázik. Általában mind hiú, hatalomvágytól fűtött, agresszív, önző személyeket vonz a gyűrű megszerzése. A gyűrűre vadászók számára már minden mellékessé válik a gyűrű megszerzésén kívül, ezért bármit képesek megtenni érte, kifordulva emberi mivoltukból.


Mivel nem hiszem, hogy ilyen jelleggel hasonlítottak volna a filmhez, kevés valódi tartalom lehetett a megjegyzés mögött. Valószínűleg inkább csak valamilyen jelentéktelenség miatt adták rád ezt a jelzőt.

2014. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jelentéktelen jelzők pl: alacsony vagy, mint egy hobbit, vagy szőrös a lábfejed. csak poén volt :)
2014. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!