Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen szakmát válasszak? Jól...

Milyen szakmát válasszak? Jól fizetendő (ELEKTRONISTA. TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Először is, 16/f vagyok. 10 osztályba járok, jelenleg Elektronista szakmát tanulom, elektronikával ami kapcsolatos, kapuknál az automatizálások és hasonlók...

Tetszik a szakma, viszont jól megfizetik is, egy gyárba felvesznek miután betöltöttem a 18. életévet hisz van végzettségem, de jól megfizetik ezt, vagy kiszúrják a szemem valami apró pénzel? Véleményt és tapasztalatot kérnénk azoktól akik már tudják mivel jön a pénz. Nem azt akarom hogy egész nap ülök és dől a pénz, megakarok dolgozni érte, de nem is nagy fizikai munkát, vagy egész nap nehéz munkát. Ki milyen szakmát ajánlana, tapasztalat szerint is akár amiből jön is pénz?


2014. febr. 21. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:

ne várd, hogy kapásból nagy fizetést kapsz, aki így érettségi után kap szakmát mindíg a legaljáról kezd, csak, hogy legyen alap amiből kiindulhat...

egyébként amit leírtál az alapján egy villanyszerelő többet csinál...

ami biztos: amit kapsz majd melót arra fogod használni, hogy keress egy állást de közben legyen egy kis pénzed, tehát ott karriert nem fogsz csinálni,


és most ne haragudj meg, nem sértésnek szánom, de:

kérlek szépen tanuld meg használni a kötőszavakat!!!!!

nem érdekel általában semmi helyesírási vagy egyéb hiba, de ha 7 alkalom után még mindíg nem értem mit akarsz írni az már gáz (neked is meg nekem is)

a viszont ellentétre vonatkozik, a de is többnyire...

BOCSI az offért!!!


tehát léyneg, hogy nem fogsz sokat keresni, onnan kiindulni fogsz!!

2014. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!