Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor alakul ki a végleges...

Mikor alakul ki a végleges személyisége egy embernek?

Figyelt kérdés
Változik az ember egy életen keresztül, tehát ezt pontosan belőni nem lehet, de körülbelül egy korban eléri az alap személyiségét, és onnan csak kicsit mozdulhat el, ugye? Tehát ez mikor van körülbelül?
2014. febr. 25. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hűha.. jó kérdés.. egy helyen azt olvastam, hogy a személyiség szerkezet azkb 12 éves korig változik, majd beáll.Van, ahol 3-4 éves kort olvastam.. tehát.. em tudom mi az igazság.. mindenesetre az én személyiségem 18 éves koromban elég nagyot változott, tehát a seélyiség is meg tud változni az után is, hogy már kialakult egy "végleges" is. Pl azoknál az embereknél is van ez, akiknek halálközeli élménye volt.. utána teljesen más emberek lettek.
2014. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!