Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amiről én beszélek az úgy...

Amiről én beszélek az úgy látom sose elég érdekes, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Igazából elég unalmas az életem mert nincs túl nagy társaságom, nem történnek különösebben izgalmas dolgok, így nincs is semmi különleges dolog, amiről beszélhetnék az embereknek. Hamar elfogy a téma mindenkivel, akivel közös az érdeklődési kör azokkal is. És ha valamit akár el is mondok valakinek, látom rajta, hogy nem nagyon hatja meg a dolog. Nem érdekel senkit a mondandóm, másokat meg azt veszem észre, az ismerősei élvezettel hallgatnak, hogy mit mesél.

Velem miért lehet ez, és mit tehetnék ellene? 18/F


2014. febr. 26. 22:31
 1/3 anonim válasza:
Menj bulizz,és majd lesz mit mesélni.
2014. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na igen, ha nem vagy ilyen mai gyökér, mint a többi, akkor ez nem nagyon fog változni.
2014. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is gyakran van ez. :D

Rossz érzés. Viszont én azt vettem észre, hogy azok az emberek, akiket nagyobb élvezettel hallgatnak, nem mindig mondanak teljesen igazat, azaz színesítik a sztorit. Szerintem vagy ezt vesd be, vagy pedig maradj csöndben és csak a nagyon különleges alkalmakkor szólalj meg - így bölcsebbnek, érdekesebbnek láthatnak az emberek, és mivel ritkán szólalsz meg, figyelnek a mondandódra. :) Legalábbis ez nálam valamennyire használt. :D

14/L

2014. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!