Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 2 kerdesben nemtok mit tenni...

2 kerdesben nemtok mit tenni mert mar nembirom. Elegem van magambol. Kerlek csak azok valaszoljanak akik telleg tudnak tanacsot adni?

Figyelt kérdés

Nos az elso kerdes:

En sajat esmasok bevallasa szerint is eleg csunya vagyok. 15 eves es lany. 174 cm magasan vagyok 66kilo szoval eleg kover is. De mindegy. A lenyeg az, hogy en 9. ev elejetol kezdve joban vagyok egy 16 eves 10edikes sraccal. De nemreg kiderult hogy bejon neki az lb-m aki nemreg szakitott valakivel. A suli osszes sraca az lbmet akarja pedig szerintem nem egy szepsegkiralyno de nemis fiuzos. tudom nemkellet volna beleavatkoznom, de elkezdtem osszehozni oket. Gyakran eljartunk 3an vizipipazni de volt hogy az lbm nemert ra ezert csak ketten mentunk, o es en. A bokkeno csak az, hogy ra kellett jonom, hogy beleestem a stacba... De ois csunyanak tart engem.... De ettol fugetlenul ugyanugy probalom oket oszeboronalni mert nemakarom hogy miattamlegyen a srac boldogtalan... Megiscsak szeretem... Az lbmnek elmondtam hogy tetszik, es erre amint megtudta megjobban rahajtott a sracra.... Mit tegyek??? :'((( mar nem birom....


A masodik:

Ez az lbmmel kapcsolatos. Ugye nemreg szakitot valakivel. A sztorija a kovi: a srac bevallotta neki hogy szereti, erre o amolyan miert ne alapon osszejot veLe. De neki nemis tetszet... Szoval beetette. Es most hogy szakitottak, amint megtudta hogy bejon a 10es haveromnak hirtelen neki is bejott a srac... De eddig le se szarta... A srac bele vanzugva de az lbm sztem megin csak befogja etetni.... Beszeltem errol vele hogy nehogy megin elkovesse ugyanazt a hibat mint eddig, de nemerdekelte.... Szerintetek jo otlet amit o csinal? :/



2014. márc. 3. 12:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es arrol megfeledkeztem hogy egyaltalan nem illenek ossze. A srac nagyon csajozos es szexmanias, a baratnom meg egy szajrapuszi utan is odaszalad hozzam ragoert
2014. márc. 3. 12:17
 2/4 anonim válasza:

valóban az lb-d? te átadod neki a szeretett pasidat (el is mondtad neki) de ő, nemhogy megbeszélné veled, hogy mi legyen, inkább ráhajt még jobban...

elég egyoldalúan hat ez az egész... szerintem beszélj a fiúval, mielőtt késő lenne :)

2014. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mirol beszeljek vele? Neki teljes rozsaszinfelho van a baratnom fele.... En meg csak amolyan ,,haver,, vagyok.... Telleg csak az, neki semmi tobb... Es volt mar ra pelda hogy egyik baratja bElezugott, elmondta neki, erre inkabb megszakitotta vele a baratsagot mert nemakart annal tobbet...:/
2014. márc. 3. 12:23
 4/4 anonim válasza:

Ahhoz,hogy valakire bukjonak,nem kell szépségkirálynőnek lennie,lehet,hogy nagyon vonzó és erőteljes a kisugárzása.

Kik azok akik azt állitják,hogy csúnya vagy?Ha ilyen emberekkel veszed magad körül az önértékelésed nagyon hamar le fog esni.Másrészt 15 évesen te fejlődő szervezetnek számitasz,a magasságod nagyon szép,a kilókat pedig egy kis sporttal,egészséges étkezéssel le lehet faragni abban az estben ha nem valamilyen hormonális betegség áll a háta mögött,aminek egy orvosi vizsgálattal utána lehet nézni.

A legtöbb amit tehetsz,hogy elkezdesz saját magadra koncentrálni,kezdj el mozogni,találj egy hobbit,klubbot ahol új barátokat,ismerősöket szerezhetsz.

Az,hogy a legjobb barátnődnek(?)milyen fiúzási szokásai vannak nem a te problémád és dolgod,ne avatkozz bele,minden embernek a saját útján kell végigmenni ahhoz,hogy rájöjjon mit csinál helytelenül.

2014. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!