Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérlek? . Véleményeznétek,...

Kérlek? . Véleményeznétek, hogy az alábbiak alapján ez jó, vagy rossz? Többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval. Én Szabolcs -megyében élek, és szeretnék véleményt kapni, arról, hogy amilyen vagyok, az jó vagy sem.

Alapvetően nem vagyok nagy szájú és, nem vagyok az a fajta aki csak azért hogy észrevegye a másik nem, egy vödör sminket nyom magára

Most hogy elgondolkodok, nem nagyon sminkelek, sőt , szinte soha

Nem vagyok rossz tanuló, emelt fizika -matek osztályba 2.helyen ettek fel. Nincs igazán baráti köröm, és nem járok el az éjszaka közepén leinni magam, mert úgy gondolom sehol nem leszek tőle. Nem dohányzok, drogozok, nem vagyok plasztik ( vagyis, nem tartom magam annak) és nem vagyok az a társaság legnagyobb kényszeredett bulizója

Az emberek szerint ugyan úgy lehet velem komolyan beszélni mint amennyire hülyülni

Reális gondolkodásom van, ( állítólag, nagyon)

És nem vagyok sem anorexiás, sem elhízott

8,5 éve verseny szinten zongorázok, mégis a kedvenc együttesem, alternativ-rock együttes ( Imagine Dragons)

Tudok rajzolni, szeretek este csak úgy kiülni a csillagok alá és nézni az eget, és szeretek céltalanul sétálni, folyóparton vagy erdőben vagy csendes helyeken

Nem egoista szöveget szerettem volna alkotni, csupán véleményt szeretnék arról hogy ez most jó- e vagy sem

Az értelmes válaszadóknak, hálás vagyok!



2014. márc. 3. 17:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
korod?
2014. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Szia !

Szerintem sok srác értékeli az ilyen Lányokat! és ez jó ;) Mellesleg en is ilyen vagyok csak a matek, fizikás részt kivéve :)))

2014. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nagyon jó
2014. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igen, a matek-fizika az más kérdés ; nem sok emberrel kerültem kapcsolatba aki szerette volna
2014. márc. 3. 17:27
 5/15 anonim válasza:

Kiemelkedik a sok bulizós-cigizős-felszínes mostani fiatal tömegéből.


Manapság igen sokaknak elegük van az olyannyira divatos nihilista bulizós hozzáállásból, és olyasmi társat keresnek, mint amit írtál magadról.

2014. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Első: 16.

Második: köszönöm szépen

Harmadik: köszönöm szépen neked is :)

2014. márc. 3. 17:30
 7/15 A kérdező kommentje:

Én ezt nem csak kitaláltam és írtam valamit mert úgy volt kedvem, hanem ilyen vagyok :)

van egy régebbi képem ami a zenei múltra már alátámasztást ad,

[link]

2014. márc. 3. 17:34
 8/15 anonim válasza:
Egyedi vagy, nem egy tömegbe integrálódott a társadalom által elk*rt senki. Ez egyértelműen jó.
2014. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2014. márc. 3. 17:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát kb én is ilyen vagyok.

Tetszik az tulajdonságod h szeretsz zongorázni.Régen én is jártam.Szerintem nagyon jó ember lehetsz a leírtak alapján.:-)18/L

2014. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!