Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bulimia? Mi ez? Már annyira...

Bulimia? Mi ez? Már annyira fáj, mi történik velem?

Figyelt kérdés

Szóval, ez az egész nagyjából 3 hete kezdődött. Minden reggel egy fél liter vizet megiszok, ugyan ez ebédnél és vacsoránál, hogy minél kevesebbet egyek. Az ételeket már apró falatokra vágom, hogy még annál is kevesebbet egyek. Ha megeszek egy hamburgert, rögtön bűntudatom van, és addig hánytatom magam, amíg elég nem lesz.. Mostanában fogtam fel, hogy ez komoly, ott tartok, hogy nevetni sem tudok,annyira fáj belülről. Olyan,mintha össze akarnának törni a csontjaim, szúrnak, fájnak, és tudom, hogy ez emiatt van. Vagy mégsem?! Kérlek, segítsetek!

14/L



2014. márc. 6. 20:05
 1/1 anonim válasza:
14 évesen? ne vizet igyál hanem egyél ha tetszik ha nem. Nem ismerem a betegséget de a hánytatást ne csináld! [link] 17/L 8.-ban azt mondták rám hogy anorexiás vagyok (semmi bajom nem volt úsztam ezért sportos volt az alakom) és elkezdtem komolyabban tömni magam kajával ezért vagy 10 kg-ot felszedtem és ennyit az álomalakról.. Ne tedd tönkre magad, hogyha ez 3 hete tart akkor megelőzhető! Csak akarni kell, hagyd ezt abba!
2014. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!