Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Fercsi23 kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok meguntam az életem a tanulást anyám azt mondta hogy elmehetek a háztol ha elmultam 15 őt nem érfekli mit csinálok ezért eldöntöttem hogy elmegyek az országbol dolgozni fogok külföldön szerintetek maragyak vagy menyek ? (a családom tehetős de kint külföldön nem ismerek semkit)
2014. márc. 26. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
menyél ... jó messze ... is titkold, hogy magyar vagy, ne szégyeníts minket
2014. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
romaniaba lehetoleg.
2014. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát kösz ezt a felvidító választ nem tudom hogy mivel szégyenítem a magyarokat de elmagyaráznád nekem
2014. márc. 26. 17:20
 4/10 A kérdező kommentje:
miért romániába ? xd
2014. márc. 26. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:

ezzel:

"maragyak vagy menyek" - maradjak, vagy menjek

2014. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen mert az országunk helyzete nem a legjobb
2014. márc. 26. 17:47
 7/10 anonim válasza:
ne menj el
2014. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, kicsit úgy tűnik, ez egy ilyen hirtelen felindulásból származó ötlet. Aludj rá párat, aztán tedd amit akarsz. Minden jót :)
2014. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
aranyosak és kedvesek vagytok köszönöm a válaszokat de leher hogy egy kicsit aokat filóztam :D de már régebb óta tervezem ezt az utat másnem kimegyek dubaiba kéregetni
2014. márc. 26. 21:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is úgy tűnik, nem akarlak megbántani, de aki itthon egy tanulatlan, normális munkára alkalmatlan senki, az külföldön is az lesz. Szerinted ki fog veled szóba állni külföldön, amikor diplomások ezrei mennek Kelet-Európából minden évben? Az meg, hogy koldulni fogsz Dubaiban... Mennyit tudsz az ottani életről? Beengednének egyáltalán az országba? Elnéznék, hogy ott koldulsz, ahelyett, hogy bezárnának vagy kitoloncolnának? Nagyon buta vagy az élethez, inkább szedd össze magad, és fejezz be egy normális iskolát, hogy legyen esélyed rendes munkára. Majd utána ráérsz a külföldre menésen gondolkodni.
2014. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!