Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki irja meg miért? Nincs...

1Gáborvagyok kérdése:

Valaki irja meg miért? Nincs ebben a rohadt életbe munka hely? 3 éve ithon vagyok bele betegedtem bele bolondultam? Igaz hogy nincs szakmám de istenem akiknek nincs szakmájuk azok üljenek othon?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Azok jelentkezzenek tanfolyamokra. Munkanélküli hivatal is indít. Amúgy meg ha otthon ülsz, nem is lesz munkád. Senki nem kopog be, hogy jöttem Gáborért, ráér-e eljönni dolgozni.
2014. márc. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó de mióta nem tanultam 21 éves leszek de 3-4 év elment hogy nem tanultam azt 10 osztály végeztem az semmi de unom hogy mindig be kell mennem jelentkezni mumnka nélkülire a semmiért azt aláirják jőhetek haza ráadásul nem tudom hogy képes lennék felfogni már dolgokat
2014. márc. 29. 23:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Már épp sajnálni akartalak, de csak az utolsó hozzászólásodig tartott a jóindulatom. Tényleg úgy akarsz munkát vállalni, hogy van 10 osztályod és annyi? Tanfolyamra sem mész, mert nem fognád fel a dolgokat? Akkor miért kellene téged alkalmazni..? Ha nem változtatsz magadon, így marad az életed. Épp most szúrod el a jövődet, jóvátehetetlenül. Na emeld fel a hátsódat, húzzál el szakmát és egy idegen nyelvet tanulni, ha 30 éves korodban nem akarsz pont ugyanitt stagnálni az életben.
2014. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó ez igaz de el vagyok adosodva annyira hogy pénzre van szükségem az a baj aza természetü vagyok vagy is rá jőttem nem tudok ugy csinálni valamit mert bánt a leli ismeret hogy ezt nem fizettem ki azt nem fizettem ki az t van 200 ezer forintos tartozásom őssz vissz az még semmi egészségem az már nem az igazi vagyok 45 50 kg mindennap 50 szál cigaretta ja és 5 forint nincs a zsebembe ha nem kapom most is azt a huszezer forintot segélyt 3-dikán barátnőm nincs 3-4 éve :) na akkor milyen lelki tőrést érzek?
2014. márc. 29. 23:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Na persze. Napi 2 doboz cigi 2 ezer Forint, és nincs 5 Forint sem a zsebedben?
2014. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés.


Ilyen ostoba senki nem lehet.

2014. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát,Gábor,így jártál.
2014. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sírj tovább itt a gyk-n, biztos jön egy vezérigazgató és betol egy nettó 250e-ft kezdőbéres otthonülős, semmittevős, 0 felelősséggel bírós munkahelyre.


Van munkahely, de ahhoz szaktudás is kell. Neked a 10 osztályoddal nincs szaktudásod. Max betanított munkák jöhetnének szóba, de oda is alapkövetelmény az érettségi.



Amíg 50 szál cigire van pénzed, addig nem tudlak sajnálni. Menj és kérj segélyt, örömmel fogják támogatni a bagózásod.

2014. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tezsvírem, ippen egy ijjen embert kerezsünk a bandába. Te lehetné az értelmizség a tízs oztájja.
2014. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!