Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem érek semmit. Mi lehet a...

Nem érek semmit. Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

Régen informatikusnak tanultam. El is végeztem és mégsem abban vagyok elhelyezkedni. Közgáz karon is voltam fél évig, de az sem jött be. Most festőként dolgozok. Három éve vagyok ebben a szakmában és még mindig nem tudok semmit sem abból. Nem tudok se glettelni se snájdolni.

Folyton mindig mindenki hülyének tart engem és folyton lehülyéznek. El akarok zárkózni az emberektől is. Már ahhoz van kedvem. Legszívesebben a barátnőmmel is szakítanék. Csak nincs hozzá bátorságom se.



2014. ápr. 3. 15:13
 1/4 anonim válasza:
Sztem nem hülye vagy, csak határozatlan , vagy feszült az pedig orvosolható.
2014. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább azt kéne orvosolni, hogy tudjak dolgozni.
2014. ápr. 3. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ismered magadat? Tudod, miben lennél jó, mit szeretnél? Ha nem, akkor ideje lenne elkezdeni.

Ajánlom a pszichológiát, ha ez nem megy, egy jó pszichológust.

2014. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál, aki a közgázt mondta, ami sajnos nem jött be. Még az sem jó.
2014. ápr. 8. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!