Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egész nap az interneten...

Ha egész nap az interneten olvasgatok mindenfélét, akkor tényleg nem fogok semmit tudni a világról?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetesen attól függ, hogy mit olvasol. Ha Wikipedia-t, értelmes blogokat, színvonalas nemzetközi híroldalakat olvasol, és közben letöltesz egy kis On The Spot-ot az nyilván jobb, mintha bulvármocskot olvasnál az Index-en a háttérben valamelyik szappanopera / valóságshow legújabb epizódjával.

Az internet közvetlen tapasztalatszerzésre nem alkalmas, azonban baromi jó információforrás lehet, csak tudni kell ésszel használni.

2014. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindent fogsz tudni, ám csak másodkézből, semmit sem fogsz tudni megtapasztalni saját magad. Ez a gond. Nem fogsz élni.
2014. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már 20 vagyok de nővel még mindig nem voltam de ahhoz képes szinte már mindent elolvastam a nőkről :DD
2014. ápr. 11. 10:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Elméletben sokat megtudhatsz de gyakorlatban meg semmit.
2014. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmélet és gyakorlat között nem sok a különbség.


Elmélet nélkül a gyakorlat se lesz jó, de sok elmélettel kibszott jó lehet gyakorlatozni.

2014. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez igaz...Nekem is volt egy ilyen időszakom és igazából nemrég lett vége. Emiatt most úgy érzem, mint aki alól hirtelen kihúzták a talajt és céltalanul bolyong a nagyvilágban...El vagyok veszve valamilyen szinten, mert sok dologról nem volt még tapasztalatom emiatt. Bezárva lenni egy szobába, és egésznap bámulni a "kis dobozt" (mégha infokat gyűjtök közbe is) hosszútávon nem kifizetődő...Az ember akkor fejlődik, ha minél több, minél több fajta inger éri, amik révén sok mindent megtapasztal és minél több mindenről tud véleményt alkotni. Nekem ez a személyes véleményem a dologról. :) Lehet ha nem így tennél, pl lenne már tapasztalatod a hölgyekkel kapcsolatban. Én úgy érzem, emiatt nem volt még nekem sem kapcsolatom. :)


18/L

2014. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!