Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másnak is az anyukája szokta...

Másnak is az anyukája szokta borotválni a nemi szervét?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon dúrván belevágtam és azóta azt mondta hogy csak ő csinálhatja. Ezzel ugye nem csak én vagyok így hogy anyukám borotválja? Szerinteteg ez nem kínos?

2014. ápr. 12. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy xD
2014. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17
2014. ápr. 12. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamint attól is függ, milyen nemű vagy :D
2014. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, hogy őszinte legyek nekem azt sem tudja, hogy milyen odalenn...szerintem nem tartozik rá már ennyi idősen. Akár fiú vagy, akár lány, én szerintem ez mindenképpen kínos....de ha te nem érzed annak, akkor hajrá. Csak ne hangoztasd, mert mások szemében szálka lehet a dolog....:)


18/L

2014. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D:D:D

Ez ugye csak vicc? Hogy lenne már baj? Nekem a fenekemet is ő törli még. (irónia)

46F

2014. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyuci pici babaja! Szoptatnak meg amugy?


Ez hullagaz, ha igaz.

2014. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
háháháháhá majdnem behugyoztam a röhgéstől :D :D . na jó elég :') szóval anyuci borotválja a kis tevepatádat. nőjjél már fel végre ba..od. ha nemi életet kivánsz majd élni 1x akkor anyuci ott fogja fogni a kezed oszt jajjgat veled vagy mi?? :) de ez nagyon jó volt. már bocsi ha egy kicsit száraz voltam. de nem úgy :D
2014. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!