Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Müködik a telepátia? Tudományo...

Müködik a telepátia? Tudományos beállítottságú vagyok tehát nem hiszek a hókuszokban!

Figyelt kérdés
-mintha valahogy gondolatba tudnám a közeli rokonokat és az ismeretlen embereket néha irányitani!Példák Jövök haza az iskolából és az útszélén áll egy kisgyerek és egy nő jött akkor egy autó és elgondoltam, hogy álljon meg és meg is állt nekik.Vagy mentünk misére és apum mellett megyek és elgondolom hány óra és elővette a telefont és ő is pont ezt kérdezte!

2014. máj. 5. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A hókusz-pókuszokban én sem hiszek.

Van egy könyvem, ami a telepatikus jelenségekkel foglalkozik. A könyvet tudósok írták.

Több kísérletet végeztek a témában.

Azok között, akik szoros érzelmi kapcsolatban állnak egymással, időnként működhet.

2014. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na hát akkor lehet, hogy nálam is működik.
2014. máj. 5. 18:50
 3/3 anonim válasza:

én sem hiszek a hókusz pókuszokban, de szerintem az első válaszolónak igaza van.

Velem eddig egyetlenegyszer történt, hogy éreztem ezt a kapcsot.

Az öcsém elment valahová biciklivel, és mikor jött haza, a házunk előtt elütötte az autó.

Én hátul voltam, a szobámban, és abban a pillanatban, amikor elütötte, egy hatalmas nyomást, ütést, rázkódást éreztem a testemben, és azonnal tudtam, hogy a testvérem volt az. Anyukám elöl volt a konyhában, és ő is érezte. Szinte egyszerre sikítottunk fel. Hála Istennek az öcsém enyhébb sérülésekkel megúszta. Azt mondta, hogy nem vette észre a kocsit, és ő úgy érzékelte, mintha a semmiből termett volna ott.

Ha erre visszagondolok, fel tudom idézni az érzést, de azóta sem volt részem benne ilyen erősen.

2014. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!