Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az, hogy lehet hogy egy...

Az, hogy lehet hogy egy optimista beállítottságú lányt, akinek pozitív gondolatai vannak nem mindenki szereti?

Figyelt kérdés
Én ismerek egy pesszimista srácot, de folyton félreért, hiába mondok neki bármi pozitívat, a rosszat veszi le belőle, emiatt pedig néha össze is veszünk.
2013. ápr. 14. 15:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
most tulajdonképpen mi is a kérdés?
2013. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Nincs olyan ember, akit mindenki szeret. Ne legyél ennyire elszállva magadtól, azért, mert optimista vagy...
2013. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy azt akarom h mindenki szeressen...
2013. ápr. 14. 15:51
 4/29 A kérdező kommentje:
És nem is önmagamra gondoltam, hanem arra, hogy alapból az emberek túlnyomó többsége a pozitívat szereti (tőlem függetlenül).
2013. ápr. 14. 15:53
 5/29 A kérdező kommentje:
Még mindig nem magamra vonatkoztattam a kérdést, hiába pontozzátok fel a válaszolót!
2013. ápr. 14. 15:57
 6/29 A kérdező kommentje:

De a magyarázat hozzám tartozik.

Nem tudom mit csináljak azzal a pesszimista fiúval... :(

2013. ápr. 14. 15:58
 7/29 anonim ***** válasza:
Minden ember más és más, nem várhatod el, hogy valakit azért szeressenek, mert optimista. Itt most nem bántani akarlak, tényleg nem. Vannak olyan emberek, akiknek hiába mondasz bármit, nem fogod meghatni/ nem tudsz rajta segíteni. A kérdésed pedig az, hogy lehet-e, hogy nem mindenki szereti?- Lehet. Miért ne lehetne?
2013. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
De a pesszimizmus rossz dolog, nem?
2013. ápr. 14. 16:01
 9/29 anonim ***** válasza:
Én pesszimista vagyok, a világ legnagyobb pesszimistája, a pasim is mindig azzal piszkál, hogy legyek már optimista. Én ezt nem tudom kivitelezni :D Bár mostanában egészen optimista vagyok a kedvéért. Így sokkal jobb az életem, egy optimista vidámabb, ameddig egy pesszimista morcos.
2013. ápr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:

Attól h optimista vagy még a földön járhatsz ;)

manapság a realistát nézik pesszimistának, mert az igazat nézni. magyarul, szinte semmi jó sincs a mai világban. a zenén kívül :) Legyél optimista, de azért két lábbal álj a földön :)

2013. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!