Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet az embernek álmában bad...

Lehet az embernek álmában bad tripje?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve szívok havi 1-2 alkalommal, azt is módjával. Kb. 2 hete használtam utoljára. Most este azt álmodtam, hogy elszívtam egy cigit, és szétcsúszott nagyon durván minden. Reggel úgy éreztem magam, mint egy tépős este után: fáradtnak, frusztráltnak. Ez jelent valamit?

2014. máj. 7. 12:31
 1/5 cli_hlt ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Legutóbb azt álmodtam, hogy megevett egy asztal :D Hülyeségeket mindenki álmodik. :)
2014. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyen tépőseket álmodni és furcsamód álmomban is beérzem. Érdekes jelenség, de akkor is csak álom. Egy rossz álmot pedig nem neveznék bad tripnek :D
2014. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is fura dolog ez, amikor azt álmodja az ember, hogy trip alatt van és szét vagy csúszva tényleg az egész, mintha bent lenne a szer. Mert ezek szerint az agy szer nélkül is tud ilyen állapotot létrehozni? :)
2014. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ti is herbáztok? :D

nekem is szokott ilyen lenni, elég fura érzés.

2014. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy álmodban volt flashbacked. Még mielőtt elkezdenétek, hogy csak az LSD okoz flashbacket, ez nem igaz, nem egy emberről hallottam, akinek fűtől, vagy más hallucinogéntől volt flashbackje.
2014. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!