Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Féltékenység miatt van ez az...

Féltékenység miatt van ez az érzés?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és nincs barátom. Ha látok egy szerelmespárt (ami nem nehéz, mert körülöttem mindenkinek van barátja) akkor összeszorul a gyomrom. Főleg mikor azt hallom, hogy "Vajon mit vegyek az 2 éves évfordulónkra" és hasonlók. Meg mikor már azt tervezik, hogy hány gyerekük lesz, hogy fogják őket hívni. És mindig mindig a pasijuk a téma, meg a fog.gátló meg az ottalvás stb. Ha látok a tv-ben valami sztárhírt, hogy xy-nak most lesz az esküvője, meg most született gyereke, meg idilli képeket róluk akkor arra gondolok nekem ilyenem soha sem lesz. Én nem kellek senkinek. A családban is már egyre többször hallom, hogy vénlány leszek, mert ez is, meg az is már 20 évesen férjhez ment, vagy legalább hosszú párkapcsolatban él...Nekem meg semmi.

Néha teljesen magam alatt vagyok.


2009. dec. 27. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem féltékenység, inkább magány. Elég rossz lehet. Nyiss a világ felé, járj szórakozni, hiszen fiatal vagy! Keresd a kapcsolatokat, menj bulizni, mosolyogj sokat. Ne úgy fogd fel hogy "nekem már nem lesz senkim", hanem hogy most nincs senki, de szétnézel a világban és lehet hogy szerelmes leszel :)
2009. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, azzal a különbséggel hogy én volt amikor elkezdtem bőgni amikor kéz a kézben láttam párocskákat sétálni...Én is elég későn kezdtem ezt a "pasizós" életet, épp ezért már nagyon ki voltam éhezve rá, és most hogy van barátom már sokkal jobb. De előtte az is sokat segített ha a barátnőimmel voltam, elmentünk szórakozni, vagy filmet néztünk stb...
2009. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha linkelnél egy képet magadról..mindenki sokkal jobb választ adhatna.
2010. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyedül


Kinek mondjam el mit érzek?

Hogyan tud fájni a nemlét.

Ki gyógyítja sebem, ha vérzek?

Ha felszakad egy emlék.


Ki értheti meg bánatom?

Melyet kimondani sem lehet.

Eltévedt bennem pár atom,

Gyógyszer itt mit sem tehet.


Ki segít fel, ha elestem?

A hosszú út során.

Ki mondja meg mit kerestem?

Akkor még, idejekorán.


Ki áll mellettem, ha sírok?

S könnyeim papírra vetem.

Ki fogja kezem, ha írok?

Ha van pár jó ötletem.


S ki kérdi meg tőlem

"Barátom hogy érzed magad?"

Ki érdeklődik felőlem?

Ha életem filmje kettészakad.


Nekem kellesz irj ptivit!

2010. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szijja:)

Ugyanezt szoktam érezni...nem vagy egyedül:)Tudod, én is nagyon magányos vagyok, barátaim sincsenek nagyon...így még szórakozni sem tudok nagyon eljárni, mert ugye kivel....és így lehetőségem sincs ismerkedni:(magam meg hogy menjek el:(tudom, milyen rossz érzés...csak álmodozni szoktam arról, hogy egyszer lesz egy olyan srác, aki nagyon szeretni fog, jóképű lesz és minden olyan tökéletes lesz vele:)és tudod mit?ÍGY FOG LENNI!ÉS VELED IS!hidd el, hogy Te is megtalálod azt a srácot, akire a legnagyobb szükséged van:)nézz körül a világban, mindenki megtalálja az élete párját, még egy tolószékes is:)csak tudod, valaki hamarabb, valaki később, de meg fogja találni:)és mivel szerintem ( a leveledből úgy átjött) te egy nagyon értékes lány lehetsz, nem volt 1000 pasid már 15 évesen, és ezért a sors majd megajándékoz egy nagyon helyes pasival:)hidd el nekem, lesz, majd aki ezt fogja benned értékelni:)

Ne legyél elkeseredve, hiszen nagyon fiatal vagy még:)Én is közel húsz vagyok, és nekem sincs barátom, néha nagyon szomorú vagyok, mint te, de bízom benne, hogy én is találok egy nekem való srácot:)és amikor majd a legkevésbé várnád, előtted fog állni és az lesz életed legszebb pillanata:)

Én kívánok neked minden jót és boldog új évet:)

Sok sikert és fel a fejjel:)

2010. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez jó téma,nagyon érdekes
2023. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!