Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért igénylem ennyire a...

Miért igénylem ennyire a törődést?

Figyelt kérdés

Felnőtt férfi vagyok, tehát nem egy "identitászavaros kamasz" és mégis azt tapasztalom, hogyha egyedül kell lennem és még csak rám se ír senki, akkor teljesen talajtvesztetté válok. Ha társaságba járok, ha beszélgetek emberekkel, nagyon jól érzem magam, szeretek bulizni, szoktam is elég sűrűn stb. Viszont nagyon hiányzik az érintés (akár csak baráti is) és a törődés. Annyira azt várnám el, hogy mindenki velem törődjön, beszélgessen, ha egy hétvégén nem hívnak sehová vagy elutasítják az én szervezkedésemet, nagyon rosszul esik.


Jó, a dologhoz tartozik, hogy szingli vagyok, de sokáig párkapcsolatban éltem. (Ésszerű lenne olyan "magánakvaló"-vá válni, de nem vagyok olyan.)



2014. máj. 13. 05:15
 1/4 anonim válasza:
Nem szeretsz egyedül lenni és ennyi,nuncs ebbe semmi..
2014. máj. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ember társas lény, és bár időről időre megkívánja a magányt, alapvetően kell mellé valaki, akivel megoszthatja a gondolatait, az érzéseit. És akit megölelhet, ha el van anyátlanodva.
2014. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igényeld csak nyugodtan.
2014. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Természetes igény, hogy vágysz a törődésre. Ugyanakkor nem mindig vágyik mindenki arra amire éppen Te. Próbáld meg ne magadra venni. Illetve az is lehet, hogy a barátaid más életszakaszba léptek, és úgymond nem engedhetik meg maguknak az állandó haverozást.


Ha érdekel a pszichológia ajánlom Gary Chapman könyveit, melyek az emberek különféle szeretetnyelveiről szólnak. A Te "szeretettankod" akkor van tele elsősorban, ha mások társaságát élvezheted. Illetve erősen extrovertáltnak gondollak.

2014. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!