Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetek-e valaha boldog és...

Lehetek-e valaha boldog és kiegyensúlyozott ember?

Figyelt kérdés

osztálytársaim régebben állandóan bántottak ezen valahogy sikerült javítanom mert most már csak beszólogatnak.

magányosnak érzem magam.

otthon a szüleim is veszekednek.

anyám átveri apámat.

anyukámtól gyerekkoromban semmi szeretetet nem kaptam.

úgy érzem több érzelem van bennem mint az osztálytársaimban és jobban tudok szeretni de sokkkal jobban is fáj ha valakibe csalódok.

még tavaj elkezdtem felvenni a kapcsolatot az egyik régi osztáyltársammal hogy legalább egy ember legyen akiben megbízhatok. jól si sikerült az első két találkozónk de mostanában elkezdett távolodni tőlem aztán eggyik nap felhívtam és megkérdeztem hogy miért. azt mondta hogy a múltat el akraja felejteni és hogy új életet akar kezdeni a középiskolában(szülei elváltak két fiúbarátja átcseszte)és a régi embereket elfelejteni. azt mondta hogy nem miattam de el akar felejteni.

ráadásul dadogok is ami alapból visszataszító szerintem.

nem találtam a környezetemben egy normális embert se, illetve akit találtam elveszítettem.

most már tényleg csak magam vagyok magamban magányosan és nincs kiút.

reménytelen a helyzetem.

lehetek-e még valaha boldog? ha igen hogy?



2014. máj. 15. 22:51
 1/5 A kérdező kommentje:
14/F
2014. máj. 15. 22:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress fel egy pszichologust.


Lehetsz boldog igen a megoldás,hogy tanulj sokat és ne foglalkozz másokkal,ne érdekeljen,hogy vannak-e most barátaid ha sikeres ember leszel ( remélem) akkor biztosan lesz sok barátod ( jobb helyeken őket hívják érdekbarátnak)


Anyukádtól nem kaptál szeretetet az lehetetlen lehet,hogy csak nem mutatja ki.

Megbízni senkiben nem szabad ezt jegyezd meg.Csak a családodban bízhatsz meg senki másban ha a családod is elárúl akkor viszont valószínű,hogy érzelemmentes ember leszel.

2014. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet:

[link]

Legyél nyitott, keresd a kapcsolatot az emberekkel. Ne csüggedj, ha 99 elküld. A századik nem fog.

2014. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Srapnel ***** válasza:
A dadogás nem visszataszító. Értelmes ember türelemmel és segítőkészen áll hozzá, nem undorral.
2014. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A boldogsàg tanulhatò,a te döntésed,hogy melyik irànyba mész.

Kifogàsok mindig lesznek de azok csak olyan önmeggyözõdések,melyekkel mmegkönnyìted azt az érzést,hogy hazudsz magadnak.

Mindig van vàlasztàsod!

A te életedért csakis te vagy a felelõs.

Te vagy a felelõs azért is,hogyan reagàlsz/szòlsz vissza.

2020. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!