Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy falusi ember, beilleszkedh...

Egy falusi ember, beilleszkedhet valaha is egy városban?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a falusi le tud mondani a falusi szokásairól, akkor igen.
2012. júl. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen embertől függ, valószínűleg egy 40+ feletti már nem igazán, de bármi lehet...

Mondjuk ez szerintem hülyeség, mibe kellene beilleszkedni? Nem sok különbség van, egyszer megszokja az ember.


Bp-en a belvároson kívül is van rengeteg olyan ember, akinek a stílusa, megjelenése, természete megegyezik egy falusi ember szokásaival.


De még mindig nem értem konkrétan, hogy mibe kellene beilleszkedni, ha valaki normális, gondolkodó ember falun, az a városban is feltalálja magát.

2012. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mint például, milyen szokásokról?
2012. júl. 23. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
simán, én ismerek olyat aki még new yorkban is tök jól elvan
2012. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
szerintem egyedül csak ki,illeszkedhet egy városban !
2012. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem a körülmények vagy a lehetőségek számítanak a változás szempontjából, hanem a döntések és az ambició.

2012. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha be akar illeszkedni.
2012. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!