Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nemtudom mit tegyek. Tanácsot?

Nemtudom mit tegyek. Tanácsot?

Figyelt kérdés

Nemtudom mit kellene tennem, úgyérzem, hogy nincs miért a világon lennem. A barátom kiutazott amerikába munka miatt, azonban ennek már több hónapja. Azóta sem láttam. Nemtudom mikor fogom látni nemtud hazajárni hozzám és engem sem tud kivinni. Nem mondhatom hogy együtt vagyunk, de aztmondja szeret és hogy megvárja még láthat engem. Azonban én nemnagyon hiszem ezt el. Teljesen kivagyok nincs értelme az életemnek nélküle. Őrülten szeretem! Nemtudok új emberrel lenni, mert még mindig őt szeretem. Vele akarok lenni. Látni akarom, de tehetetlen vagyok. Tisztában van az érzéseimmel, mégis úgy látom hogy őt ez nemérdekli. Szomorúság nélküle az életem úgy érzem hogy nembírom tovább! A bőgés mindennap elkap fáj a szívem nemtudom mit tehetnék.

Kevésnek érzem magam. De ha valaki lát azt gondolja ennek a lánynak semmi gondja, baja nemlehet. Vidámnak mutatom magam. Pedig a szívem megszakad! Lehetne annyi barátom amennyit csak szeretnék, meglesnek az utcán, odajönnek hozzám, írnak minden de nekem mégsincs önbizalmam sen. Ezt a fiút szeretem halálosan nemtudok rajta túllépni és nemis akarok!:-(

Apámmal, anyámmal, testvéreimmel jó a kapcsolatom szeretem őket, de a család kevés ha a szívem őt szereti és ha érte vagyok szomorú. Ráadásul nemvalami jó látni tesómékat hogy ők milyen boldogok a párukkal. Én meg nemlehetek azzal akit szeretek.

Egyretöbbet gondolkozok azon hogy jobblenne meghalni, talán ott nem fájna a szerelmem. De tudom hogy nem merném megtenni, hogy öngyilkos legyek. De nincs más ötletem hogy hogy ne fájna.:-( Nemszeretni nemtudom! Mással összejönni nemtudok! Fogalmamsincs mit kellene tennem hogy helyre jöjjön az életem, és újra az az életvidám lány legyek aki hónapokkal ezelőtt voltam. Engem kikészít a szerelem, és képes lennék meghalni ha nemlehetek vele!

Negondoljátok hogy baj van az agyammal! Teljesen normális lányvagyok, ha látnátok elsem hinnétek hogy én így lehetek!

Jólenne ha valaki tudna tanácsot adni, mert néha már nagyon nehezen bírom a fájdalmat. :-/

20/L


2014. máj. 24. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lusta voltam,úgyhogy csak a 2/3át olvastam el,de ezt tényleg csak ti ketten tudjátok megoldani.A legjobb lenne a rendesen megbeszélnétek a dolgot.Mondd meg neki,hogy ez így neked nagyon nem jó.
2014. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és meghalni,fiú miatt,fiú létemre mondom hogy butaság:) Igen,a szerelmem kutya dolog de legyél erős.
2014. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!