Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy fiatalnak miképp kell...

Egy fiatalnak miképp kell másként viselkednie?

Figyelt kérdés

Mondják sokfélére, hogy "kell, mert most vagy fiatal", vagy "addig kell, amíg fiatal vagy", "meg fogod bánni, ha nem".


Én viszont nem érzem úgy, hogy be kellene sorolni az embereket életkor szerinti "kasztokba" és aszerint kell viselkedni...

Például én úgy élek, mint egy nyugdíjas kb. és nekem úgy jó. (Hobbik, laza testmozgás, fotózás stb)


2014. máj. 29. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy kell viselkednek, ahogy akarsz(, persze illem az sose árt). Jómagam sem értek egyet ezekkel a dolgokkal. Más az életről a felfogásom, akárcsak neked. Az emberek mindig azt hiszik, hogy az a jó, amit ők csinálnak és így az akaratukat rád is rád akarják erőltetni. Egyébként meg szerintem kifejezetten jó, ha egy fiatalnak nem a bulizásból áll az élete, ami a fiatalság szent grálja mostanság...
2014. máj. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Srapnel ***** válasza:
Ha jól érzed úgy magad, ahogy vagy, akkor ne változtass. Mindenki a saját életét kell, hogy élje, így mások úgy élnek, ahogy akarnak. Neked lehet máshogy.
2014. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!