Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Szerintetek ideálisak...

Fiúk! Szerintetek ideálisak ezek a méretek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

170cm/60kg/13/l


elsősorban fiúk véleményét szeretném tudni,de a lányoké is jöhet:) sokszor érzem magam magasnak és ducinak is, pedig mások szerint "jó alakom van",de én úgy érzem ,hogy sok ez a 60 kg,ti mit gondoltok?:)



2014. jún. 1. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz szerintem nem sok :) 13/L
2014. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
dehogy is nem sok a 60 kg egy 170 cm magas sracnak, ne felj nem vagy duci :D
2014. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem som az, pont megfelelő :)
2014. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló ,ott a leírásban hogy lány vagyok:)
2014. jún. 1. 23:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Vas ággyal vagy a nélkül ? :)

170 vagy már 13 évesen,nos a magasság az mindig is előnyösebb a csajoknál,de ezt még ilyen fiatalként nem fogod megtapasztalni.Vannak akik úgy érzik hogy nem előnyös ha egy nő magas,pedig az elég tuti szerintem!

Nézz bele a tükörbe!Milyennek látod magad? Szerinted jó?

2014. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Picit felfelé kerekítettem, poosan 58 kg vagyok, ha a tükörbe nézek csak lábakat látok,hosszú lábakat:( nem ,nagyon nem tetszik:(
2014. jún. 2. 13:53
 7/11 A kérdező kommentje:
Pontosan*
2014. jún. 2. 13:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondanám hogy tölts fel magadról képet arc nélkül de inkább ne! :) Mármint nem azért mert ahogy kinézhetsz hanem azért mert csak úgy ne mutogasd magad senkinek sem!

Ha van legjobb barátnőd kérd ki a véleményét és bízz meg benne!

2014. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Srapnel ***** válasza:

"ha a tükörbe nézek csak lábakat látok,hosszú lábakat"


Nők százezrei azon görcsölnek, hogy milyen magassarkút vegyenek föl azért, hogy a lábuk hosszabbnak tűnjön a testükhöz képest.

2014. jún. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem kimondottan bejönnek a magas lányok , csak ne legyenek túlzottansoványak szerintem egy kis úszógumi kimondottan jól áll a magas lányoknak ;-)
2014. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!