Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt az álmot nem elöszor...

Ezt az álmot nem elöszor lattam . Álmomban egy nagy hotelben voltam amikor oda értem a lifthez nem müködöt lépcsöhoz mentem fel néztem nem láttam a végét az emeletek közt játékok voltak . Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Utanna egy starndon voltam . Utánna egy ismeretlen alak jott és azt mondta hogy gyere kosarazni erre azt válaszolt

Hogy várjon hogy át oltozzek mikor vissza ertem haburo volt a hotelben



2014. jún. 4. 05:50
 1/3 anonim válasza:

Elég nehéz úgy álmot fejteni, hogy valaki nem ismer téged.


A képcső, amelynek nem látod a végét jelentheti, hogy messze vagy még a céltól, az álmodtól, amit meg szeretnél valósítani, de az ajándékok szimbolizálhatják (a lépcsőfordulókban), hogy az utadon sok meglepetés és jó dolog fog érni. Tehát azidő alatt amíg küzdesz az álmaidért, sok jó dolog történik majd veled.


A strand meg jelentheti, hogy abban bízol, mihelyt eléred a célod (mondjuk ügyvezető igazgató leszel és rengeteg pénzt keresel majd), utána könnyebb lesz az életed, sokat fogsz pihenni, akkor mész nyaralni amikor akarsz!:-)


Az álom folytatása pedig előrejelezheti a félelmed, hogy talán nem tisztességes úton szeretnéd álmaid megvalósítani, ezért félsz a következményektől VAGY amennyiben becsületesen leszel majd az aki, akkor viszont félsz attól, hogy ezt elveszik tőled és ismét lezuhansz oda ahova indultál és kezdhetsz mindent elölről. Erre utalhat a hotelbe visszatérés, ahol háború lett.


Én ezt gondolom, de mivel nem ismerlek, lehet mást szimbolizálnak a motívumok az álmodban.:-))

2014. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A lift pedig azért nem működött, mert az lenne a "könnyebb út", de neked valamiért a "nehezebb úton" kell végigmenned, ezt szimbolizálja a lépcső.


(első voltam)

2014. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm :)
2014. jún. 5. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!