Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadhatnám el hogy...

Hogyan fogadhatnám el hogy néhány helyre csak 'pofamutogatásból', de el KELL menni? Egyszerűen képtelen vagyok megtenni, ha nem érdekel az esemény, csak lázadozok ellene.

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez engem is érdekel.

Ez főleg munkahelyi rendezvényekkel kapcsolatban van így esetemben.


Van, amelyik alól ki tudtam eddig bújni, de sajnos az nagyon kevés. :/

2014. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj. Olyan nincs, hogy kell!
2014. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Akkor ne menj. Olyan nincs, hogy kell!"


Akkor téged még nem hívatott be a (kis)főnök, és állított sarokba, hogy ha nem mész el erre vagy arra a rendezvényre, akkor másik munka után nézhetsz!!!


Ha pedig magadat kell eltartanod, akkor bizony egy ilyen "beszélgetés" után garantált, hogy elmész.

Tehát ez a" Akkor ne menj. Olyan nincs, hogy kell!" csak addig van nálad is, amíg nem vagy sarokba szorítva teljesen.

2014. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

16:40


Magamat kell eltartanom, és volt már hogy behivatott és kötelezni próbálta arra, hogy vegyek részt a cg által rendezett családi napon.


Én meg közöltem vele, hogy ez a cég nem fizet nekem annyit, hogy a szabadnapomat is rájuk áldozzam. A családi napjukat meg dugják fel maguknak, hisz 10ből 9 melós utálja a főnökséget akik nem fizetik ki nekik a túlórát.


A családi napra nem mentem el, és ugyanennél a cégnél dolgoztam még 9 hónapot, mire tudtam váltani.



Az én életemben én vagyok az első és nem egy cég aki kihasznál és még csak meg se fizet!

2014. jún. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!