Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez mi miatt lehet? (többi lent)

Ez mi miatt lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval az én legjobb barátom egy lány. A közel múltban fel figyeltünk arra, hogy csomó mindenben hasonlítunk. Külsőre pl. Azt hitték rólunk, hogy testvérek vagyunk. Ezen kívül még van egy csomó minden. Szinte mindig ugyan az jut eszünkbe ugyan arról a dologról, befejezzük egymás mondatait, egyszerre mondunk dolgokat. Az életünk is hasonló. És ez szerintem furcsa… Szerintetek ez mi miatt lehet?

14/F



2014. jún. 8. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Amiatt hogy belemagyarázol a kapcsolatba semmitmondó dolgokat
2014. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod az a gáz, hogy ezt nem én magyarázom bele...nem csak nekünk tünt fel hanem az összes ismerősünknek...vagyis az iskolának :D
2014. jún. 8. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Mindegy, hogy mi miatt van, örüljetek neki!

Lehet, hogy azonos személyiségtípusba tartoztok, egymásra vagytok hangolódva, ő a lelki társad...

2014. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mivel egyre jár az agyatok valószínűleg ő a lelkitársad.Vele mindent meg tudsz beszélni megért és mindig tudja mire van szükséged. Szerintem nem kellene ezen többet kattognod.
2014. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És mit értsek az alatt, hogy úgymond lelki társ "fiú-lány """barátság""""" esetén??

Fiú-lány, vagy inkább férfi-nő relációban nem igazán lehet elválasztani ezeket a dolgokat a szexuális vonzástól, akár tetszik, akár nem... Az egyik előbb-utóbb többet akar.

Könnyen eljöhet az az idő, amikor pl a lány az első "fura arc" sráccal összejön és az fáj a srácnak és csalódott lesz, vagy a srác kacsingat más lány irányába...


A pusztán "lelki társ" férfi-nő relációban hosszú távon nem tartható! Még ha fáj ez (és lepontoztok a francba...), akkor is így van.


Férfi-nő kontextusban működhet mondjuk valami laza haverság, de mély kapcsolat csak úgy, ha az már kizárólagos és párkapcsolat.


30F

2014. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Örülj neki, hogy valakivel összhangban vagy! Tudod, nagyon nehéz manapság olyan igazi barátokat találni, akikkel mindig jól érzed magad és nem szúrnak soha hátba. Én nem gondolkoznék azon, hogy ez mi miatt lehet, egyszerűen örülj neki! :)
2014. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úristen :D azért mert barátok vagytok és sok régebb óta ismeritek egymást.ennyi :D nem tudom mi érdekes lehet ezen :D
2014. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!