Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Túlzottan önbizalom hiányos vagyok, úgy gondolom, hogy nem ismerem teljesen magamat, viszont van egy romantikus énem is, akit senkinek sem mutattam még meg.

2014. jún. 14. 19:20
 1/3 anonim válasza:
Írd ki magadból :) nem kell senkinek megmutatnod, de lehet tök jó író lennél :) Próbálj nyitni a világ felé :) nekem pl. rengeteget segített, h vmi olyat kezdtem el csinálni az életemben, ami teljesen túlment a komfort zónámon. Nem kell itt olyan nagy dolgokra gondolni. Pl nekem az volt a fordulópont, h elmentem egyetemre, és kollégista lettem, visz. távol vagyok az otthonomtól, és rájöttem, h tudok önálló lenni, meg tudok oldani egyedül dolgokat, mindent el lehet érni, csak hinni kell magadban. Én mindig szerencsétlennek gondoltam magam, akiből semmi nem lesz, sehova nem jut el, marad a kis falujában örök életében. Eddig mindig direkt olyan sulit választottam, ami közel van az eredeti lakóhelyemhez, viszont itt megismertem azt nem mondom, h egy csomó embert, de pár olyan embert, akik közel kerültek hozzám, meg tudtam nyílni előttük, és rájöttem, h tök jól el tudok beszélgetni ismeretlen emberekkel is, a többi egyetemistával :) Te is lépj túl a komfortzónádon, tudom, hogy nehéz, de másképp nem tudsz kitörni :)
2014. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem vannak céljaim (pl.: zenetanár szeretnék lenni, egyetemre nem szeretnék menni). Anyumék nagyon nem hagynak önálló életet élni és szoktam írni verseket és dalszövegeket. Én is jól el tudok beszélgetni mindenkivel, de nem tudom/merem megmutatni/felfedni az egész énemet, mert úgy érzem, hogy akkor egyedi sem lennék, illetve ezt ki tudnák használni mások!
2014. jún. 14. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Olvasd el Buscaglia szeretet c. könyvét, és rájössz, hogy ez így miért nem fog működni.
2014. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!