Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most vagyok a pubertás korban...

Most vagyok a pubertás korban és elkezdtem vonzodni a lanyokhoz. Miert?

Figyelt kérdés
van egy baratom es imadom de most vettem eszre hogy mostanaban elkezdtem vonzodni a lanyokhoz. ez normalis???:/14/L
2014. jún. 16. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem az :D Ez a média miatt van.
2014. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
27%
Nem normális.
2014. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Azaz :D Pontozzatok csak le...Elvakult emberek.
2014. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én belezúgtam a legjobb barátőtnőmbe. 16/l
2014. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te ilyen vagy, vonzódsz a lányokhoz is. Ezzel semmi baj nincs, nem kell megijedni.

Ajánlom Ritter Andrea Melegek c. könyvét, bár eléggé pszichológiai szakszöveg, de nagyon jó.

2014. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az igen :DDD
2014. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1!

Az van a média miatt, hogy ezt cikinek érzi a kérdező, ideális társadalomban fel se merülne a kérdés.

Tudományos tény, hogy az emberek 95%-a biszex hajlamú valamilyen szinten. Az ókorban például ez még tök oké is volt. Ne aggódj kérdező és a saját érzelmeidet vágyaidat magad előtt soha ne tagadd le!

2014. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!