Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti nem féltek, hogy egyszer...

Ti nem féltek, hogy egyszer megváltoztok, megőrültök, olyat tesztek, ami ellent mond a józan észnek?

Figyelt kérdés

Csak gondoljatok bele abba, hogy éljük az életünket és elsodor minket az "áramlat" történik valami drasztikus, és esetleg gyilkosokká váltok, vagy akármilyen borzasztó dolgot tesztek. Olvasgatok és látom hogy az emberiség mennyi szörnyű dolgot tett, és tulajdonképpen ráeszméltem, hogy ölni nem is nehéz. Ép eszű ember nem tesz ilyet, de hirtelen felindulás, harag, bosszúvágy, féltékenység, vagy mentális zavar és megtörténik. Talán nem is tudatosul.

Nem tudom értitek-e hogy mire célzok.


2014. jún. 29. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

de, ertjuk.


ettol rettegni, kulonosen minden ok nelkul mar onmagaban egy lepes az elmebaj fele.

2014. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz te megőrűlni?
2014. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos elég régóta gondolkodom sötéten, elég régóta tartó depresszióm is van. Bár én egyáltalán nem vagyok erőszakos ember, eléggé le tud sokkolni az is, ha valami konfliktusba kerülök, kezem lábam remeg.
2014. jún. 29. 21:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok megőrülni
2014. jún. 29. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
nem artana valami szakkepzett pszichiater segitseget kerni, es nem ilyen ostoba forumokon keresni valaszokat. te valosznuleg panikbeteg vagy, de ezen lehet segiteni.
2014. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már nem félek, mert már tettem hasonlót.
2014. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!