Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam 18 évesen...

Miért érzem magam 18 évesen 10 nek? Olyan mindtha semmi nem változott volna, csak az idő ment el, mai napoig suli utén vagy nyáron hasalva nézem a 150 centin a meséket :D

Figyelt kérdés

csajozás nemérdekel, szexnek vallom magam, talán a fiúk kicsit érdekelnek, de am nem jér ezen az agyam mindig, viszont imádok trollkodni és spammelni xD


18f


2014. jún. 29. 21:46
 1/6 A kérdező kommentje:
aszexnek vallom magam sry. lemaradott:D
2014. jún. 29. 21:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy a helyesírásod egy 10 évesével egyenlő.
2014. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a felnőttek is szoktak meséket nézni :)
2014. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg 26 évesen mesézek, igaz lány vagyok. Bátyám viszont 40 évesen, apám pedig 59. A koliban pedig szinte minden egyetemista (18-30 évesek). Nem kor függő.
2014. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pasizás engem sem érdekel, ami kicsit gázabb az én koromban. Tökéletesen érzem magam egyedül, nem akadályoz senki semmiben.
2014. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 toth.peter ***** válasza:
"viszont imádok trollkodni és spammelni xD " Nem esett le senkinek se, hogy ezt a kérdést csak kitalálta?
2014. júl. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!