Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 éves lány vok és 4 éve...

15 éves lány vok és 4 éve rendszeresen, minden áldott nap a hajam be van kreppelve. A simító nekem nem használ, az ciki hogy én nem simítom?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 16:44
 1/7 anonim válasza:
100%

dehogy ciki!

ha jól áll akkor miért ne?;)

ne foglalkozz mással ha neked tetszik.:)

2010. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne ciki? Elhiszed hogy senkit nem érdekel hogy simítod-e, vagy kreppeled?
2010. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki! Én meg köndörítek és hajvasálás után 5 órával dettó ugyan olyan a hajam mint előtte.
2010. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki!!
2010. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
szerintem az ciki hogy kreppeledxD:D, de az egyáltalán nem ciki ha simitod..nekem meg be van fonva mint vmi hippinekxD de leszarom)nem szó szerint) tedd te is aztxD
2010. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem ciki, XD én is kreppelem!!!! :D
2010. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
sztem undorító a kreppelt haj, nem ciki:D de ha jól áll akk hord úgy. bár az egyenes sokkal jobb sztem...
2010. jan. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!