Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha választani lehetne, melyik...

Ha választani lehetne, melyik életformát választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Az első: kevés pénzed van, éppen, hogy sikerül megélni valahogy. Gyereked nincs, vagy maximum egy. De van egy fantasztikus párod, akivel boldogok vagytok, és nagyszerű tűz van a kapcsolatban, és nagyon összhangban vagytok.

A második: fontos ember vagy, vezér, központi figura. Jól élsz, sok a pénzed. Van két vagy három gyereked. A pároddal nincs meg az összhang, nem érzed jól magad mellette.

Melyiket választanád, és miért?



2014. júl. 6. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első megfelel,most is ilyen az életem,miért akarnék gazdag ,sikeres lenni,amikor így is boldog vagyok?

😢

2014. júl. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A másodikban találnál magadnak jobb nőt ez 100%.


Gyerekek száma nekem mindegy.

2014. júl. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A másodikat. Nem akarok egész életemben úgy élni, hogy nincs pénz. És nem vagyok köteles olyan emberrel együtt lenni, akit nem szeretek, szóval valószínűleg a gyerekek ellenére - és javukra! - elválnának útjaink a párommal. Egyébként a szegényebb családokra inkább jellemző, hogy sok a gyerek, a gazdagoknál meg sok az egyke.
2014. júl. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A 2.nak könnyebb másik párt keresni,nem láncolja össze őket a szegénység.
2014. júl. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!