Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan bizonyítsam be a...

Hogyan bizonyítsam be a szüleimnek, hogy alkalmas vagyok egy telefonra?

Figyelt kérdés
Lécci értelmes válaszokat!!!

2014. júl. 26. 16:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és miért nem engedik? Milyen telefonod volt (ha volt) és milyet akarsz?
2014. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Elnézést de...nem tudok értelmes választ adni, csak értelmes kérdésre...:(

Mit is szeretnél kérdezni?

2014. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és most egy sima Nokiám van de szeretnék egy okostelefont. Azért nem engedik meg mert mindent elállítanék rajta meg mert nem tudnám mire használni.Lehet azt hiszik hogy analfabéta vagyok...
2014. júl. 26. 16:48
 4/32 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Ace 2-öt szeretnék.....
2014. júl. 26. 16:50
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet azt hiszik hogy analfabéta vagyok..." "Lécci"


Na viccet félretéve. Kezdj el rá gyűjteni. 14 évesen az embernek azért már van beleszólási joga, hogy mire szeretné költeni a saját pénzét. Ezt a "mindent elállítanál rajta" dolgot meg nem értem a szüleidtől. Hát nem arra van?:D

Gondolom te szüleid sem barátkoznak még annyira a ténnyel, hogy az utóbbi 20 évben többet fejlődött a technológia, mint azelőtt bármikor, és hogy (sajnos) már egy 10 éves is Iphone 5-el járkál (Amit én sem szeretek, de azért 14 évesen már más tészta).

2014. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Elkezdtem már rá gyűjteni de azt mondják hogy ők nem fognak rá pénzt tölteni...
2014. júl. 26. 16:57
 7/32 anonim ***** válasza:
(((***azt nem szeretem, hogy tíz évesek járkálnak százezres kütyükkel, nem az Iphonennal van problémám. Félreértések elkerülése végett :) )))
2014. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nekik okostelefonjuk van....
2014. júl. 26. 16:57
 9/32 anonim ***** válasza:

Menj oda szüleid elé, és mondd meg, hogy te bizony már érettnek érzed magad egy okostelefon birtoklásához, felelősséggel tudnád használni, nem azért kell, hogy viríts a haveroknak, hanem a mai fejlődő világban ez egy szinte elengedhetetlen kellék, főleg a fiatalok körében. Ez van, ez ellen nincs mit tenni, ez már nem az az éra, amikor ők voltak gyerekek. Ha ők születtek volna ebbe a világba, ugyan így látnák, viszont sajnos sokan ezzel nem szeretnek megbékélni.


Csak az a baj, hogy a szülők néha a tök logikus érveket sem veszik figyelembe, ha nekik van egy elhatározásuk. Tudom, ennyi idős koromban én is sokat küzdöttem édesanyámmal a technikai kütyükkel kapcsolatban, és hiába téptem a hajam az idegességtől, hogy ez pedig így van, logikusan érveltem, nem voltam egy kis értelmetlen h*lyegyerek, mindig kaptam a "nem mert csak" választ. :D


De nyilván ez a ti anyagi helyzetektől is függ, amihez nekünk persze semmi közünk. A szüleid tudják a prioritást, mi mennyire fontos.

2014. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszi...Nem rossz az anyagi helyzetünk de nem is vagyunk gazdagok...Átlagosan élünk...
2014. júl. 26. 17:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!