Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valami különleges képesség...

Van valami különleges képességed? Micsoda?

Figyelt kérdés
Nyilván most nem repülésre, meg láthatatlanná válásra gondolok. -.- Hanem olyan dolgokra, amik megtörténhetnek, mint pl jóslások, megérzések stb... Kort is! Meséljetek!
2010. jan. 11. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Tudok repülni, gyorsabb vagyok a robogó mozdonynál, át tudok ugrani házakat helyből, átlátok falakon. Az orvosom szerint már gyógyulok, mert tudom, hogy nem én vagyok Batman.
2010. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A honfoglalóban mindig előre tudom, hogy kire támadnak.

Megjósolom a jegyeimet.

2010. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hehehe Batman-es ku*va jó:D nekem nagyon jó az akaraterőm,mindig úgy lesz ahogy akarom:)14/l
2010. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szia.

igazából nem mondanám és nem is mondtam különleges képességnek de ha már így kérded akkor le írom.Nekem a megérzések jönnek be szinte mindig.ha valaki kopog az ajtón,rögtön egy személy arca ugrik be,és mikor kinyitom látom hogy ő az,pedig nem is tudtam róla hogy jön.tudom ki telefonál mielőtt megnézném a telefont.és ez is úgy villan be,hogy csörög a telefon és egy arc ugrik be,még meg se fogalmazom,hogy ő hív,de már látom,hogy igen.az is sokszor megtörtént már,hogy egy eseményt éreztem meg,eskövő,halál,eljegyzés stb.párom boszorkánynak hív,de én nem nagyon tulajdonítok nekik nagy jelentőséget.van egy babám.és éjszaka felébredek mielőtt felkelne.már kelek is fel hozzá,és csak akkor hallom,hogy tényleg fent van már.ez szerintem különleges képesség?a fene tudja.

2010. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Vesékbe látok, sajnos!
2010. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
doktor úr, doktornő?
2010. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindig falra festem az ördögöt. Pl.: egyszer amikor mentem valahova villamossal, ott ahol felszálltam rá épp mondtam a barátnőmnek hogy nem láttam még villamoson ellenőrt és a következő megállónál felszállt két ellenőr. Na mondom mégis csak láttam már ellenőrt villamoson. :)

De több ilyenre volt már példa.

2010. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
nyitott szájjal alszom.
2010. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
simán legyorsulok egy csigát
2010. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Utazás közben gondolok egy emberre, és 5 perc múlva találkozok vele. Úgy, hogy nem tudtam, hogy arra van dolga. =)

És ez nem csak egyszer fordult elő. =D

Meg tudok rímelni, de már abbahagytam. =D

2010. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!