Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális 13 évesen Cartoon...

Normális 13 évesen Cartoon networkot és régi Nickelodeon sorozatokat nézni?

Figyelt kérdés
Mert sokak szerint nem normális ebben a korban.

2014. aug. 8. 13:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem igen mert én is 13 éves vagyok és én is nézem a Nickelodeont és a Cartoon networkot.
2014. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt nezel amit akarsz.

engem szemely szerint untatnak az ilyen rajzfilmek, de nem vagyunk egyformak, ha te elvezed oket, akkor miert ne nezned?

(13/L)

2014. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 8. 14:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még kicsi gyerekek vagyunk, akkor csak meséket nézünk, mert azok kötnek le minket. Aztán eljön az idő amikor "ciki" lesz mesét nézni. :D Aztán meg bele érünk abba a korba, hogy megint meséket nézünk, mert rájövünk, hogy mennyire dilisek és viccesek a mesék egy felnőtt szemszögéből nézni. :)

Nekem régen a kedvenc mesém a Tom & Jerry volt, és pont ma reggel láttam egy részt... és hát rá kell, hogy jöjjek, teljesen dilis, de szeretnivaló az a mese... 5 perc alatt kb 20-szor megölik meg egymást a szereplők :D

2014. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális?:) Azok voltak csak az igazán jó mesék, én is azokon nőttem fel. Sajnos ma már nem találnak ki ilyen jókat. Én személy szerint már 20 vagyok, de szinte csak ilyeneket nézek én is, mert egyrészt nosztalgiázom, másrészt jó érzés egy fél-egy órára elszakadni a valóságtól, a gondoktól, meg különben is, amilyen szégyenletesen rossz műsorokat adnak ma, azokhoz képest ezek jelentik számomra a felüdülést.:)
2014. aug. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 XxXxSaNyIxXxX válasza:

11-12-13 éves korosztály szinte mind a MiniMax on "nőtt fel"

én mind2 nézem az osztályban sokan nézik szoval nincs benne semmi ciki.Még mindig nézek MiniMax-ot de csak mikor megy az Arthur:3 12/F

2014. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nézd de azért ne fojamatosan. Inkább nézz disny channelt! Az tök király! :D 13/L
2014. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Normális, én 12 vok és én is cn-t nézek

parkműsor 4ever !!!!!! <3

2014. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
azt nézel, ami érdekel. akár 80 évesen is nézhetsz meséket. nincsenek korhoz kötve ez ilyen műsorok.
2014. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
CN-t én is néztem még annyi idősen, aztán elég gyorsan, de elég hamar leszoktam róla úgy 1-2 hónap alatt.
2014. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!