Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ha valakinek...

Szerintetek ha valakinek nincsenek igazán barátai, és úgy érzi, h semmit nem ért el és soha nem volt senkije, és mélyen belül úgy érzi, h soha nem is lesz, akkor annak van egyáltalán értelme, hogy éljen?

Figyelt kérdés
17/f
2010. jan. 13. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha Te vagy ez az illető, akkor van értelme élni igen. Mert csak 17 éves vagy és van lehetőséged ezeken változtatni.
2010. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van,természetesen
2010. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én is totál így érzem az életem! Semmi értelmét nem látom. Most próbálom anyámat befűzni h vigyen pszichológushoz (NEM CIKI!!!!) hátha tud kezdeni velem vmit egy pszichológus. Neked is ajánlom az ilyesmit. Meg ha van célod, hogy hova akarsz továbbmenni (egyetem,fősuli) akk csak az lebegjen a szemed előtt h oda bekerülj és ott nincs olyan h ne legyen társaságod. Ha nincs célod... érdemes valamit kitalálni mert bele lehet kapaszkodni! Meg tudlak érteni! :( Ha szeretnél beszélgetni írj! 16/L
2010. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Hát ilyen gondolkodással semmi értelme, hogy éljen!

De te választod meg az életed: vagy engeded, hogy magaddal sodorjon az ár, vagy kikapaszkodsz a partra és visszamész oda, ahol lenni akarsz...

2010. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is javasolnám a pszichológust. Hidd el, tényleg segít. Tanácsokkal fog ellátni, amelynek a birtokában sokkal nyitottabb lehetsz. De ha szeretnél beszélgetni valakivel, dobj egy privit, azt mondják, elég jó tanácsokat adok:)
2010. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is így érzek :'(
2010. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb lesznek barátaid, ha keresed őket; még előtted az élet.

Középsuliban én is így éreztem, sőt engem még szivattak is, talán azért, mert csendes alkat voltam. Az egyetemen lettek barátaim, pedig nem is én kerestem őket, eleinte csak ők hívtak közös programokra, utána már én is elkezdtem ilyeneket szervezni. Ha valami kérdésed van nekem is írhatsz privit. Fel a fejjel!:)

2010. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nem csak te vagy ezzel így, és másoknak is sikerül élni. Lehet felnőtt korodban ennek az ellentéte lesz, de ne csak tétlenül üldögélj(és ha úgy érzed nem is lesz, akkor nem is lesz...) szóval akard, mert neked van lehetőséged arra, hogy kapcsolatokat teremts és stb. (ugyanis én süket vagyok... örülj neki, hogy te nem kínylódsz ilyennel) én komolyan irigyellek...
2010. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne muszaj ilyen koran feladni..
2010. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

valtoztass magadon,nyilj meg a tobbiek elott es ne feledd soha,hogy ha hiszel valamiben,az mar felig megvan,es mindent lehet,csak akarni kell.es minden ember eletenek van valami ertelme,nem hiaba elsz te es en sem,ugy,hogy csak valtoztatni kell a rossz szokasokon,megkell oldani a problemakat,es akkor happy end lesz a vege.es hiddel majd ha szerelmes leszel,es beled is szerelmes lesz valaki,akkor nagyon boldog leszel,es banni fogod,hogy egyaltalan megkerdezted,hogy van e ertelme annak,hogy elj.

En azt is tudom meg ajanlani,hogy itt a tavasz,csinaltass vagy csinalj uj frizurat,vegyel uj cuccokat magadnak,sportolj,neha egykis futas nem art meg es lasd mindenben amiben lehet a jot,es akkor igy boldog leszel.probald ki,mert megeri,es igy lesznek barataid is es megfogod talalni a nagy ot!

Ha meg csunyanak erzed magad,akkor erezd magad szepnek,mert akik meg nem ismernek,ok csak a kulsot latjak es nem azt ami a szivedben rejlik.

2010. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!