Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a hisztiről?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és egyszerűen nem ismerek magamra. Ami nem úgy van ahogy én akarom egyből elkezdek hisztizni és nem tudok róla leszokni. Próbáltam kontrollálni magam egyszerűen nem megy. Leakarok róla szokni mert nagyon rossz tulajdonság + elvesztettem egy másfél éves kapcsolatomat is.

Kérlek trollok kíméljenek komoly tippeket szeretnék látni ! Megszeretnék változni



2014. aug. 17. 07:00
 1/3 anonim válasza:
Öntsd magad nyakon egy pohár hideg vízzel amikor rád tör:D amikor kisebb voltam és hisztizni próbáltam nálam bevált;D azóta 1x sem hisztiztem:)
2014. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ezzel az a baj, hogy nem mindig veszem észre .:s :D
2014. aug. 19. 07:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy lány osztálytársam is annyi idősen volt hisztis, mint te.

Talán tudok adni egy tanácsot. Nyugis időszakban mondd meg magadnak, hogy többet nem teszel ilyet. Gondolj arra, hogy felnőtt vagy, felnőttesen kell viselkedni. A húgom 14 éves koráig ilyen volt, de leszokott róla, mert bebeszélte magának. Azóta higgadt :)

2014. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!