Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álmos vagyok de még nem...

Álmos vagyok de még nem akarok aludni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még fent szeretnék lenni, nem tudom, hogy miért csak azt érzem, hogy fent kell lennem, és hogy fent akarok lenni még! Mit tegyek, hogy fent tudjak lenni??

2014. aug. 17. 22:23
 1/8 anonim válasza:
21%
Verd ki, vagy ujjazd meg magad.
2014. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Ha fiú vagy játssz v mi videojátékot v nézz v mi filmet.

Ha lány akkor menj fel FB-re.

2014. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Úgy érzed, hogy az alvás időpazarlás, ugye? Én is úgy érzem, hogy ha alszok, csak a drága időmet pazarlom.
2014. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Lány vagyok! De a Facebook már olyan unalmas, hogy azon bealszok! Játszani játszanék, hogyha lenne gépem! A film is már unalmas!


Utolsó: Hát valami olyasmi is van a dologban igen!

2014. aug. 18. 00:02
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
akkor írj blogot.
2014. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Olvass valami jó könyvet:)
2014. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Doruss ***** válasza:
80%

Olvass könyvet.

Vagy hallgass zenét, esetleg nézd a klipeket vagy énekelj közben.

Vagy tornázz. Esetenként az még fel is élénkít.

Vagy rakj rendet/takaríts/olvass híreket/nézz utána valaminek, ami érdekel. Én sokszor csinálok éjjel ilyeneket, mert ezek tök hasznos dolgok, főleg, ha előtte nappal tunyultam egész nap és másnap reggel mégis úgy kelek föl, hogy rend van :D

Meg én néha ilyenkor szoktam kísérletezgetni, ha ki akarok próbálni valami új sminket magamon. Mert ilyenkor már mindenki alszik itthon, és senki nem néz hülyének ha esetleg olyan eredményt kreálok, mintha bevertem volna egyet magamnak.

2014. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem biztos, de lehet hogy depresszió. Sokan nem tudják, de az az egyik jellegzetessége a depressziónak, hogy ébredés után rosszabb (tehát reggel), és estefelé javul. Sok depressziós nem akar lefeküdni aludni, mert jól érz magát, és valahogy tudja (érzi), hogy ha lefekszik aludni reggelre megint minden rossz lesz.

Ebből szokott kialakulni az az álvászavar, hogy az ember nappal alszik és éjszaka van ébren.

2017. máj. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!