Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol találok (interneten)...

Hol találok (interneten) olyan lányt, aki a legjobb barátnőm lehet?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,és nincs igazi barátnőm.Hol tudnék interneten sok normális emberrel megismerkedni?Hogy megtaláljam az olyan csajokat,akik olyanok,mint én,és így barátnőim lehessenek?

Normális,mély érzésű,mégis vidám és optimista embereket keresek.A chat.hu-n inkább másokat kihasználó emberekkel akadok össze:(

Légyszi segítsetek!


2010. jan. 14. 23:06
 1/5 anonim válasza:

ne a neten keresd...időpocsékolás, és veszélyes is.

Vedd sorba az érdeklődési körödet. Szeretsz sportolni? csatlakozz egy klubhoz, ahol megismersz egy csomó új embert, és még közös téma is lesz. Vagy, pl. ha nyelvet szeretnél tanulni, menj nyelviskolába, ahol szintén van egy jó kis közösség. Mindkettőt tapasztalatból mondom...:)

2010. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Interneten nem fogsz legjobb barátnőt találni. Egyszer én is megpróbáltam, hittem benne de csak kihasznált végig. Inkább suliban vagy bárhol máshol próbálkozz, járj el gyakrabban otthonról. Én is úgy akadtam barátnőre hogy egy nap beültem kávéra egy kocsmába és odajött hozzám hogy nincs-e egy tamponom...:D Azóta barátnők vagyunk:)
2010. jan. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja,ne interneten keress,m nem tudhatod kiben bízhatsz,kiben nem! Meg csalódás érhet ha vkit másmilyennek gondolsz,élőben pedig az ellenkezője!

Inkább tényleg próbálj ilyen helyeken barátkozni, nyelviskola, sport, stb.

2010. jan. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb megoldás. Ne interneten keress barátnőt, mert ott becsaphatnak. Pl: Lehet hogy valaki egy 15 éves lánynak adja ki magát, miközben 42 éves férfi...stb..
2010. jan. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Interneten is lehet ismerkedni, de ilyen erőltetetten nem fog menni. Csetelj, ismerkedj, de ne erőltesd. Én is így ismertem meg egy lányt, akivel évek óta barátnők vagyunk, rendszeresen találkozunk, stb.

De ne keseredj el, ha nem jön össze, ehhez irtó nagy szerencse kell. Inkább élőben próbálkozz. Edzés, szakkör, bármi... Buliban vagy buszon is lehet ismerkedni, akárhol ahol emberek vannak. Legyél nyitott és kedves, biztos menni fog. :)

2010. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!