Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félnem kell a fogszabályzástól...

Klauelektra kérdése:

Félnem kell a fogszabályzástól? Tb kártyával 18 éves kór alatt ingyenes mind ez?

Figyelt kérdés

Egy kicsit félek és nem tudom ,hogy hogyan van ez az egész.

Nem szúrnak semmit sem az inyembe és nem kapok szurit ugye?

Lehet utána majd enni normálisan?

Mit csináljak a viasszal ha kikezdi a számat a drót vagy micsoda,?

Van ingyen fogszabályzás tb kártyával 18 év alatt az SZTK-ban?

Kérlek nyugtassatok meg ,hogy nem lesz szuri és nem szúrják szét az egész számat! :(



#ingyen #fogszabályozás #SZTK #TAJ kártya #ingyenes fogszabályzás #félek a szuritól
2014. aug. 24. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, a felhelyezéskor nem kapsz szurit. Ettől függetlenül előfordulhat, hogy előtte kell pár kezelés, esetleg foghúzás, aminél viszont jó az érzéstelenítés, sőt... Ne félj tőle, alig lehet érezni.

Lehet enni normálisan, bár pár napig előfordulhat, hogy érzékenyek lesznek a fogaid, és inkább puhább dolgokat kívánsz majd.

Ha kikezdi a drót (ez sem biztos dolog, de van akinél előfordul), akkor tudsz rá tenni viaszt, amitől sikamlós lesz.

Nincs ingyen fogszabályzó.

2014. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huh köszi :D


Ha szurira esélyes vagyok meg nincs ingyen akkor annak még nincs itt az ideje :D


Borzasztóan félek a szuriktól :S

2014. aug. 26. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:
18 év alatt csak kevesebbet kell fizetned. Szurit alapból nem kapsz, csak ha fogat húznak, ha szerencséd van nem törik bele a foggyökered az állkapcsodba mint nekem. De nyugi ez nagyon ritka eset :) Amikor felrakják az kellemetlen lesz, meg utána fáj pár napig és csak puhát tudsz enni, de utána hozzászoksz és nem is érzed. Nekem is SZTK-ban rakták fel de nem biztos hogy ugyan arról a helyről beszélünk.
2014. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D


Hát nálam Dabason van SZTK.


Meg nyugodtam ,hogy nem lesz szuri ._.

2014. aug. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!