Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit érzek ehhez a...

Szerintetek mit érzek ehhez a fiúhoz? Tudom, hogy ezt csak én érezhetem, de szeretném a ti véleményeteket is látni.

Figyelt kérdés

Szóval, amit én tudok az érzéseimről(megpróbálom megfogalmazni) az az, hogy egyszerre taszít és vonz..nem értem..hülyének tartom a világfelfogását..ahogy gondolkodik..de néha mégis nagyon okosnak..egyszerűen nem tudom..érzem hogy nagyon vonzódóm hozzá..de mégis taszít.nem értem, lehet még fiatal vagyok?

(15 éves lány vagyok.)



2014. szept. 6. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Túlzottan is... :) írd össze mi tettszik benne,és mi nem, majd amiből több adódik össze ,attól függően döntsd el, majd kérdezd meg , te tetszel e neki...:) Egyszerű szerelem , amit kifejeztél. :) talán ideges,és azért tartasz tőle :)
2014. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Félsz megmondani ,mit érzel?
2014. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából attól nem félek, hogy elmondjam neki..talán csak attól, hogy ha mégis elmondanám neki az érzéseimet ő meg a szemembe röhögne..elásnám magam..és amúgy még magam sem tudom mit érzek.
2014. szept. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!